info@bilcek.com

0 212 418 1 000

0552 248 88 18

İletişim

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alın

CHECK-UP

Check-Up | Erken Teşhis Hayat Kurtarır!

Çok kısa bir zaman ayırarak yaptırabileceğiniz check-up ile sağlığınızın durumunu, başlangıç aşamasında olan hastalıklarınızı öğrenebilir; erken teşhisle zamanında tedavi olabilirsiniz.

 
Sağlık sorunları olmasa da her kişinin düzenli aralıklarla (Check Up) yaptırması, vücutta gizlice ilerleyen hastalıkların erken teşhisi ile tedavi sürecine katkı sağlar. Check up kişinin kendisine ve sağlığına değer vermesidir. Birtakım hastalıklar ve özellikle kanser de erken teşhis son derece önemlidir. Ailesinde kanser öyküsü bulunan erkeklerin ve kadınların yılda bir kez, koroner arter hastalığı riski olan kadın ve erkeklerin de yılda bir kez check-up yaptırması büyük önem taşımaktadır.
Çocuk check-up; Çocuğunuzun sağlığından ve gelişiminden emin olmanın ve olası hastalıkları tedavi edilebilir dönemde teşhis etmenin en iyi yoludur. Tıbta erken farkındalık ve tedavi, kişilerin yaşam konforunu arttırması ile birlikte, yaşam süresini de uzatacaktır. Aşağıdaki paketlerden kendinize uygun olanı seçebilir yada en uygun paketi uzman doktorumuz ile belirleyebilirsiniz.
 
 

* 4 adet kanser taraması testi içerir.

* 7 adet kanser taraması testi içerir.

* 4 adet kanser taraması testi içerir.

  • Kadın Check-Up VIP

* 7 adet kanser taraması testi içerir.

  • Çocuk Check-Up

* 3 adet kanser taraması testi içerir.

 

Check-Up Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.